Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Míčové sporty > Golf > Golfové hole >

Wilson Tour RX golf set 2007 - Prodloužený +1"

Wilson Tour RX golf set 2007 - Prodloužený +1"

Cena produktu Wilson Tour RX golf set 2007 - Prodloužený +1" není známa.

 

Popis produktu Wilson Tour RX golf set 2007 - Prodloužený +1": Wilson Wilson Tour RX prodloužený golfový set +1" Akce - Ke každému setu nyní navíc zdarma krabice 15 míčů Wilson Ultra ZDARMA! Vynikající set pro každého ambiciozního golfistu v začátcích své gol... > více informací


Wilson Tour RX golf set 2007 - Prodloužený +1" - popis

nahoru

Wilson Wilson Tour RX prodloužený golfový set +1" Akce - Ke každému setu nyní navíc zdarma krabice 15 míčů Wilson Ultra ZDARMA! Vynikající set pro každého ambiciozního golfistu v začátcích své golfové kariery! Kompletní golfová výbava uspokojí díky svému složení široké spektrum začínajících hráčů. Set je navržen a postaven právě pro hráče s opravdovým zájmem o golfovou hru, kteří právě začínají. Než se s golfovou hrou hráč trošku seznámí, tento kvalitní golfový set jej perfektně provede v začátcích. Obsahuje všechny hole, které hráč pro hru potřebuje. Hole jsou tvarovány tak, aby maximálně vyhovovaly střední rychlosti švihu (proto jsou dlouhá železa nahrazeny hybridními holemi, kterými je hra a dlouhý odpal jednodušší). Železa jsou osazena ocelovými shafty pro dosažení přesnosti a dobrého pocitu, zatímco hybridy a dřeva mají pro delší odpal shafty grafitové. Složení setu: Wilson - Oversize Titaniový driver Wilson - #3 Fervejové dřevo Wilson - Dvě hybridní hole nahrazující #3 a #4 železa Wilson - 5,6,7,8, a 9 železa vyvážená po obvodu Wilson - PW, SW Wilson - Patr s polymerovou odrazovou plochou a gripem pro lepší cit. Wilson - Deluxe stand bag k nošení na zádech Wilson - Kryty hlav na driver, fervejová dřeva a hybridy Dřeva: Titanová dřeva na grafitových shaftech Vylepšená aerodynamika hlavy Maximální povolená velikost hlavy má obří sweetspot pro skvělou přesnost. Hybridy: Hybridy #3 a #4 na grafitových shaftech Nahrazují těžko hratelná dlouhá železa Železa: 5,6,7,8 a 9 železa z nerezové oceli Hluboká undercutová dutina s velmi nízko položeným těžištěm zajišťuje delší a rovnější rány. PW, SW Patr: Vroubkovaná polymerová odrazová plocha Offsetový design zajišťuje skvělé vyvážení a snadnou kontrolu nad úderem. Grip speciálního tvaru zajišťuje lepší držení Golf Stand Bag: Kvalitní konstrukce a odolné materiály Popruhy na oba ramena Nožky se samovyjížděcím mechanismem Speciální povrch ochraňuje grafitové shafty

Výrobce Wilson

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Wilson Tour RX golf set 2007 - Prodloužený +1" užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Golfové sety nebo Golfové míčky, Golfové vozíky, Golfové bagy.

Nejlevnější Wilson Tour RX golf set 2007 - Prodloužený +1" akční ceny - Levné Wilson Tour RX golf set 2007 - Prodloužený +1"

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Wilson Tour RX golf set 2007 - Prodloužený +1" stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Wilson Tour RX golf set 2007 - Prodloužený +1" najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Golfové hole.