Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Míčové sporty > Golf > Golfové hole >

TaylroMade Miscela Dámské

TaylroMade Miscela Dámské

Cena produktu TaylroMade Miscela Dámské není známa.

 

Popis produktu TaylroMade Miscela Dámské: TaylorMade Vyvinuto pro dámy a jejich pohodový styl hry! Set až deseti holí Miscela z produkce firmy TaylorMade je unikátním řešením celkové dámské výbavy. Při vývoji těchto holí byl kladen maximá... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

TaylroMade Miscela Dámské - popis

nahoru

TaylorMade Vyvinuto pro dámy a jejich pohodový styl hry! Set až deseti holí Miscela z produkce firmy TaylorMade je unikátním řešením celkové dámské výbavy. Při vývoji těchto holí byl kladen maximální důraz hru dámám co nejvíce zpříjemnit a přizpůsobit hole právě charakteristikám dámského švihu. V souvislosti s tím hole od želez přecházejí postupně přes hybridy a dřeva až k driveru a jsou odstupňovány tak, aby mezi jednotlivými holemi byly rovnoměrné rozdíly v délce odpalu. Důležité informace o tomto setu: - Driver o objemu 380cm3 s loftem 15° a nízko uloženým těžištěm pro vysoký, daleký a rovný odpal - Fervejové dřevo č. 3 vhodné jak pro odpal z týčka tak z ferveje - maximální délka při minimální námaze - Ocelové hybridy, které nahrazují dlouhá a středně dlouhá železa, protože jsou snadněji hratelné a odpaly s nimi jsou delší - Široká patka a nízký profil želez, což snižuje těžiště a tak umožní vyšší odpal - Ultralehké shafty s nízkým bodem ohybu zajistí rychlejší švih pro delší a vyšší rány Složení setu Miscela 10 Club Set: Driver, FW č. 3, hybrid č. 4, 5, 6, železa 7, 8, 9, PW, SW. Složení setu Miscela 7 Club Set: Hybrid č. 5, 6, železa 7, 8, 9, PW, SW. Driver, FW č. 3, hybrid č. 4 lze dokoupit jednotlivě.

Výrobce TaylorMade

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu TaylroMade Miscela Dámské užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Golfové bagy nebo Golfové míčky, Golfové rukavice, Golfové sety.

Nejlevnější TaylroMade Miscela Dámské akční ceny - Levné TaylroMade Miscela Dámské

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější TaylroMade Miscela Dámské stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější TaylroMade Miscela Dámské najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Golfové hole.