Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Míčové sporty > Golf > Golfové hole >

Perfect Driver

Perfect Driver

Cena produktu Perfect Driver není známa.

 

Popis produktu Perfect Driver: Perfect Prostě perfektní! Perfect Driver 370 je jedním z revolučních driverů v dnešním golfu. S ním máte k dispozici přesnost jakou hrajete středními železy spojenou s délkou hranou klasickým driv... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Perfect Driver - popis

nahoru

Perfect Prostě perfektní! Perfect Driver 370 je jedním z revolučních driverů v dnešním golfu. S ním máte k dispozici přesnost jakou hrajete středními železy spojenou s délkou hranou klasickým driverem. Není nic horšího, než když přijdete na odpaliště 1. jamky a svůj první drajv pošlete někam do lesa. Nálada a později i skore jsou pryč, že? S Perfect Driverem 370 se vám to nestane, s ním bude drajvovat jeden přesný odpal za druhým přesně tam kde se to má – doprostřed ferveje. Ptáte se čím to, když na obrázku vypadá Perfect Driver 370 úplně stejně jako ostatní drivery? To jen na první pohled. Perfect Driver 370 má menší, speciálně vyváženou hlavu a má kratší šaft. Menší hlava (z titanu, jak jinak) se začínajícím až průměrným hráčům lépe ovládá a hlavně díky kratšímu šaftu (o 10 cm) s ním hrajete skoro jako se středními železy. Stojí při tom jen 5.000 Kč a jeho výhoda je v tom, že když se zlepšíte a budete si chtít koupit jeden z těch krásných, moderních, obřích, hranatých a drahých driverů, můžete Perfect Driver 370 klidně dát manželce, která bude zrovna s golfem začínat. Jeho autoři (asi taky golfisté s ještě ne úplně dokonalým švihem) ho vymysleli úplně proti dnešním trendům velkých hranatých pestrobarevných hlav tak, aby se sním dobře hrálo i rekreačním golfistům, a to je přece účel ne? Charakteristika Perfect Driveru: - loft 11,5 stupně - grafitový šaft o délce 42,5“ - švihová hmotnost D-3 - titanová líc hole - 10 gramové závaží umístěné v zadní části hlavy hole - titanová hlava hole - dodáváme včetně headcoveru (ochranného krytu) Proč právě Perfect Driver? Kratší šaft - Kdysi mívaly drivery šafty o délce 43,5“, dnes mají často až 45“ a pro normálního člověka jsou těžce zvládnutelné (i když v bagu vypadají impozantně). O 10 cm kratší šaft u Perfect Driveru 370 vám zajistí lepší vyrovnání hlavy hole při impaktu a tím i přesnější (a pořád dost dlouhé) drajvy. Délka drajvu - Při odpalech z týčka budete asi jen o 15-20 m kratší než vaši kolegové z flightu, budete ale o hodně přesnější, už žádný (tedy skoro žádný) rafff, jen krásně střižené ferveje. Hlava hole - Hlava Perfect Driveru 370 je klasického tvaru a je vyrobena z titanu proměnlivé tloušťky. Líc má tzv. trampolínový efekt, proto s ním hrajete lehce jako se středním železem a délky vašich odpalů odpovídají drajvům. Perfect Driver 370 má v zadní části hlavy hole 10 gramové závaží pro lepší vyvážení. Jak s ním hrát S Perfect Driverem 370 hrajte normálně jako s každým jiným driverem, míček natýčkujte u levé nohy (pro praváky) a Perfect Driver 370 sám při odpalu vyprodukuje lehké draw, takže vy kteří šlajsujete budete hrát rovně a rozhodně dále než 6kou železem nebo nějakým hybridem.

Výrobce Perfekt - Snaige

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Perfect Driver užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Golfové bagy nebo Golfové míčky, Golfové rukavice, Golfové sety.

Nejlevnější Perfect Driver akční ceny - Levné Perfect Driver

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Perfect Driver stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Perfect Driver najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Golfové hole.