Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Míčové sporty > Golf > Golfové hole >

Heavy Putter Original Series - B1

Heavy Putter Original Series - B1

Cena produktu Heavy Putter Original Series - B1 není známa.

 

Popis produktu Heavy Putter Original Series - B1: Heavy Putter Revoluce v patování dorazila i k nám! Heavy PutterTM je skutečný zlom v patování. Model B1 - Precizně zpracovaný, kovaný mallet putter. Shaft je zapuštěn do středu hlavy bez offsetu. ... > více informací


Heavy Putter Original Series - B1 - popis

nahoru

Heavy Putter Revoluce v patování dorazila i k nám! Heavy PutterTM je skutečný zlom v patování. Model B1 - Precizně zpracovaný, kovaný mallet putter. Shaft je zapuštěn do středu hlavy bez offsetu. 100% CNC frézování úderové plochy... Všechny tyto detaily tvoří jeden nepřekonatelný celek! V průměru 885 gramů čisté váhy toho nejskvělejšího, s čím můžete patovat. Hlava hole samotná váží 450-500g a dalších 250ti gramové závaží je uloženo pod gripem na konci shaftu. Toto vyvážení výrazně posouvá těžiště směrem nahoru. Vyšší váha patru vám nedovolí patovat zápěstím, ale donutí zapojit větší a stabilnější svaly. Díky tomu získáte daleko plynulejší a stálejší pohyb. Více o převratné technologii a o tom jak Heavy PutterTM funguje se dočtete zde! Heavy PutterTM je čerstvá novinka na českém trhu! V průběhu necelých 2 let se stal světovým fenoménem. Řada ocenění a vítězství v mnoha nezávislých testech jen potvrzují kvalitu zpracování a technologický náskok před ostatními výrobci! Také profesionálové oceňují kvalitů putterů Heavy PutterTM čím dál tím více! Adrien Mörk se stal prvním hráčem historie European PGA Tour, který zahrál 59 ran! Se svým modelem B-3 zahrál pouze 23 patů! A jak se daří ostatním profesionálům s Heavy Putterem v ruce se můžete podívat zde.

Výrobce Heavy Putter
Druh
Informace o parametru Druh
Patry

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Heavy Putter Original Series - B1 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Golfové sety nebo Golfové míčky, Golfové vozíky, Golfové bagy.

Nejlevnější Heavy Putter Original Series - B1 akční ceny - Levné Heavy Putter Original Series - B1

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Heavy Putter Original Series - B1 stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Heavy Putter Original Series - B1 najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Golfové hole.