Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Míčové sporty > Golf > Golfové hole >

Heavy Putter Matte Series - B1-M

Heavy Putter Matte Series - B1-M

Cena produktu Heavy Putter Matte Series - B1-M není známa.

 

Popis produktu Heavy Putter Matte Series - B1-M: Heavy Putter Revoluce v patování dorazila i k nám! Heavy PutterTM je skutečný zlom v patování. Model B1-M - Výborný putter typu "Mallet" s precizně frézovanou úderovou plochou metodou CNC. Šedé po... > více informací


Heavy Putter Matte Series - B1-M - popis

nahoru

Heavy Putter Revoluce v patování dorazila i k nám! Heavy PutterTM je skutečný zlom v patování. Model B1-M - Výborný putter typu "Mallet" s precizně frézovanou úderovou plochou metodou CNC. Šedé povrchové zpracování hlavy neodráží sluneční paprsky. Rovný matný shaft zapuštěný bezoffsetově do středu hlavy. Změňte putter, snižte své skóre! V průměru 885 gramů čisté váhy toho nejskvělejšího, s čím můžete patovat. Hlava hole samotná váží 450-500g a dalších 250ti gramové závaží je uloženo pod gripem na konci shaftu. Toto vyvážení výrazně posouvá těžiště směrem nahoru. Vyšší váha patru vám nedovolí patovat zápěstím, ale donutí zapojit větší a stabilnější svaly. Díky tomu získáte daleko plynulejší a stálejší pohyb. Více o převratné technologii a o tom jak Heavy PutterTM funguje se dočtete zde! Heavy PutterTM je čerstvá novinka na českém trhu! V průběhu necelých 2 let se stal světovým fenoménem. Řada ocenění a vítězství v mnoha nezávislých testech jen potvrzují kvalitu zpracování a technologický náskok před ostatními výrobci! Také profesionálové oceňují kvalitů putterů Heavy PutterTM čím dál tím více! Adrien Mörk se stal prvním hráčem historie European PGA Tour, který zahrál 59 ran! Se svým modelem B-3 zahrál pouze 23 patů! A jak se daří ostatním profesionálům s Heavy Putterem v ruce se můžete podívat zde.

Výrobce Heavy Putter

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Heavy Putter Matte Series - B1-M užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Golfové sety nebo Golfové míčky, Golfové rukavice, Golfové vozíky.

Nejlevnější Heavy Putter Matte Series - B1-M akční ceny - Levné Heavy Putter Matte Series - B1-M

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Heavy Putter Matte Series - B1-M stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Heavy Putter Matte Series - B1-M najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Golfové hole.