Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Míčové sporty > Golf > Golfové hole >

Heavy Putter Matte Series - A1-M

Heavy Putter Matte Series - A1-M

Cena produktu Heavy Putter Matte Series - A1-M není známa.

 

Popis produktu Heavy Putter Matte Series - A1-M: Heavy Putter Heavy PutterTM ...vyzkoušejte revoluční, nové a lepší patování! Model A1-M - Výborný putter typu "Blade" s precizně frézovanou úderovou plochou metodou CNC. Šedé povrchové zpracování ... > více informací


Heavy Putter Matte Series - A1-M - popis

nahoru

Heavy Putter Heavy PutterTM ...vyzkoušejte revoluční, nové a lepší patování! Model A1-M - Výborný putter typu "Blade" s precizně frézovanou úderovou plochou metodou CNC. Šedé povrchové zpracování neodráží sluneční paprsky. Tento typ se dodává s matným shaftem zapuštěným bezoffsetově do středu hlavy. Změňte putter, snižte své skóre! Heavy PutterTM zlepší provedení rány už když jej poprvé dostanete do ruky. Patentní technologie Weight Management SystemTM vyvážení kombinuje těžší hlavu hole s dalším závažím na konci shaftu pod gripem. Celková váha (cca 900g) je tak oproti normálu zhruba dvojnásobná a těžiště je posunuto o 75% výše, což zajistí konstantnější a hladší průběh celého patu. Díky WMSTM technologii je Heavy PutterTM prvním a jediným patrem, který zlepší Váš pat jen tím, že jej používáte! Když používáte Heavy PutterTM, vaše tělo automaticky zapojí větší, silnější a stabilnější svaly, což vede k vyváženějšímu a lépe opakovatelnému kyvadlovému pohybu. Stabilita hole při úderu pak vede k přesnějšímu patu i odhadu vzdálenosti. Výsledek? - Menší úsilí, méně patů, nižší skóre!

Výrobce Heavy Putter
Druh
Informace o parametru Druh
Patry

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Heavy Putter Matte Series - A1-M užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Golfové sety nebo Golfové míčky, Golfové rukavice, Golfové vozíky.

Nejlevnější Heavy Putter Matte Series - A1-M akční ceny - Levné Heavy Putter Matte Series - A1-M

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Heavy Putter Matte Series - A1-M stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Heavy Putter Matte Series - A1-M najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Golfové hole.