Kde jsem: Katalog > Sport a hobby > Míčové sporty > Golf > Golfové hole >

Callaway FT-i Monster Driver

Callaway FT-i Monster Driver

Cena produktu Callaway FT-i Monster Driver není známa.

 

Popis produktu Callaway FT-i Monster Driver: Callaway FT-i Monster - hranatý velikán! Sebevědomí číšící z tohoto uměleckého kousku je rozhodně oprávněné! Díky revolučnímu tvaru nový driver FT-i nejen vypadá sebejistě, ale stejně skvěle hraje... > více informací


Callaway FT-i Monster Driver - popis

nahoru

Callaway FT-i Monster - hranatý velikán! Sebevědomí číšící z tohoto uměleckého kousku je rozhodně oprávněné! Díky revolučnímu tvaru nový driver FT-i nejen vypadá sebejistě, ale stejně skvěle hraje! Nový tvar totiž umožnil posunout váhu do strategických míst více po stranách a přitom dost daleko vzadu od úderové plochy. Tímto se ještě zvýšil "Moment setvračnosti" který je tak důležitý pro délku a přímý let míče. Proč právě tento driver? OpfiFit Weighting System - Umožňuje golfistům si vybrat ze3 nastavení vyvážení driveru. Draw - podporuje Draw / redukuje Slice Neutral - pro maximální ovladatelnost Fade - podporuje Fade / redukuje Hook 460ccm Complete Intertial Desing - Jedinečný tvar hlavy hole poskytuje v současné době na trhu nejvyšší "Moment setrvačnosti". Aerodynamika hlavy podporuje správné vedení hlavy rovnoběžně směrem na cíl jak horizontálně, tak vertikálně. Fusion(R) Technology - Technologie rozmísťující váhu do strategických míst tak, aby byla zajišťena maximální stabilita při kontaktu s míčem. Hlava hole tak nemá tendence se při impaktu mimo střed hole otočit a rýny jsou tak rovnější. CT/VFT Titanium Cup Face - Upravená verze známé VFT(R) Technologie. Úderová plocha s maximální povolenou odrazivostí. Míček tak od této robustní hlavy odletí tak rychle, jak jen může. Carbon Composite Body - Materiál použitý na tělo hlavy je o poznání lehčí než titanium, což umožnilo vývojovým inženýrům posunout skrytá závaží právě na ta místa, kde jsou potřebná. Výsledkem je lepší stabilita a vzdálenost.

Výrobce Callaway

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Callaway FT-i Monster Driver užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Golfové sety nebo Golfové míčky, Golfové rukavice, Golfové vozíky.

Nejlevnější Callaway FT-i Monster Driver akční ceny - Levné Callaway FT-i Monster Driver

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Callaway FT-i Monster Driver stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Callaway FT-i Monster Driver najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Golfové hole.